Kategorie

Informacje

Szybki kontakt

Anna Maria Woźniak
Email: kontakt@galeria-amw.pl
Tel.:
  • 797350922

Szczegóły

Reklama

www.SoulTrace.pl - serwisy internetowe

Strony internetowe: 699zł
Systemy CMS: 1599zł
Pozycjonowanie: -20%

Nasze projekty posiadają duszę !

Obraz - Kultura Biznesu

Obraz - Kultura Biznesu
Płótno:brak
Farba:brak
Wymiar:brak

Od marca 2015 r. mój i D'Arii Galickiej cykl autorski "Spotkania z Kulturami Świata" poszerzyłyśmy o Kulturę Biznesu.

W marcu br. w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie odbyło się pierwsze spotkanie poświęcone Kulturze Biznesu Japonii, w maju Ukrainie, w czerwcu odbędzie się tylko część artystyczna, natomiast na początku września poświęcona Kulturze Biznesu Orientu. Koniec września to Węgry, w październiku Izrael.

Nasz cykl ma na celu zapoznać lubelskich przedsiębiorców z niuansami odmiennych kultur i zachowań w biznesie, przybliżyć możliwości rozwoju gospodarczego, pomaga w nawiązaniu relacji biznesowych z przedsiębiorcami zagranicznymi. Umożliwia współpracę z jednostkami semirządowymi zajmującymi się wsparciem biznesowym. Promujemy województwo lubelskie i naszych rodzimych przedsiębiorców, ukazując jak wielkie możliwości gospodarcze posiadamy. Oprócz prelekcj, spotkań b2b, organizujemy też szkolenia, pokazy, wykłady. Zapraszamy jako prelegentów instytucje, organizacje semirządowe, przedsiębiorców zajmujących się handlem międzynarodowym, świadczących usługi doradcze w zakresie pomocy prawnej, podatkowej, organizujących misje gospodarcze. Prelegentami są też wykładowcy uniwersyteccy, szkoleniowcy. Po części biznesowej zapraszamy na koncerty, pokazy/warsztaty tańca, wystawy itp. To wszystko jest dla Państwa. Wstęp wolny!

Dziękuję związkom, stowarzyszeniom pracodawców prywatnych, Izbie Gospodarczej i innym, za pomoc w reklamie wydarzenia i zapraszanie na nie swoich członków.

Dziękuję także naszym Patronom medialnym za reklamę naszego cyklu w mediach: TVP Lublin, Radio Lublin, Gazeta Wyborcza, Radio Er, Lajf, Kozirunek, Uroki Życia, Kolory Życia, Kobieta XL, Ogród Ciszy, Akcent

Instytucja wspierająca "Spotkania z Kulturami Świata"- Kultura Biznesu:
-Lubelskie Smakuj Życie
-Program Regionalny Narodowa Strategia Spójności
-Województwo Lubelskie
-Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

\
Projekt i wykonanie 2009 www.SoulTrace.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PR