Kategorie

Informacje

Szybki kontakt

Anna Maria Woźniak
Email: kontakt@galeria-amw.pl
Tel.:
  • 797350922

Szczegóły

Reklama

www.SoulTrace.pl - serwisy internetowe

Strony internetowe: 699zł
Systemy CMS: 1599zł
Pozycjonowanie: -20%

Nasze projekty posiadają duszę !

Regulamin galerii

§1

Właścicielem internetowej galerii obrazów jest Anna Maria Woźniak.

§2

Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.

§3

Zamówienia realizowane są w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

§4

Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest wypełnienie formularza kupna obrazu.

§5

Podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i realizacji zamówienia.

§6

Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.

§7

Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane. Takie zamówienie może zostać anulowane. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.

§8

Zamówiony obraz będzie dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej (na prośbę Klienta) lub będzie można go odebrać osobiście. Koszty wysyłki obrazu są zależne od jego rozmiarów. Wszystkie paczki wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej priorytetem lub firmy kurierskiej. Daje to gwarancję iż paczka zostanie dostarczona do odbiorcy bardzo szybko. Po wyborze przez Klienta Poczty Polskiej właściciel internetowej galerii obrazów nie odpowiada za termin dostarczenia przesyłki i czy paczka zostanie dostarczona do odbiorcy nie uszkodzona. Każda wysyłana paczka jest ubezpieczona.

§10

Ceny w internetowej galerii obrazów wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek vat.

§11

W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", towar jest wysyłany w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia.

§12

Do ceny obrazu należy doliczyć koszt jego przysyłki. Podczas wypełniania formularza kupna obrazu Klient zostanie poinformowany o łącznej cenie za obraz zawierający koszty transportu i ubezpieczenia.

§14

Klient ma prawo - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu.

§15

Pieniądze za zwrócony obraz Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego obrazu.

§16

Koszty odesłania obrazu nie podlegają zwrotowi i pokrywa je w całości Klient.

§17

Uszkodzony obraz nie podlega zwrotowi do internetowej galerii obrazów. W przypadku dostarczenia do Klienta obrazu uszkodzonego, koszt jego naprawy lub reklamacji zostanie pokryty z ubezpieczenia przesyłki pocztowej. Roszczenia z tego tytułu należą do Klienta.

Projekt i wykonanie 2009 www.SoulTrace.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PR