Kategorie

Informacje

Szybki kontakt

Anna Maria Woźniak
Email: kontakt@galeria-amw.pl
Tel.:
  • 797350922

Szczegóły

Reklama

www.SoulTrace.pl - serwisy internetowe

Strony internetowe: 699zł
Systemy CMS: 1599zł
Pozycjonowanie: -20%

Nasze projekty posiadają duszę !

Techniki malarskie

Technika malarska, która jest mi najbliższa to malarstwo olejne, na płótnie lnianym lub bawełnianym, zaimpregnowanym, naciągniętym na sosnowy blejtram. Korzystam zazwyczaj z gotowych podobrazi najwyższej jakości. Wysokiej klasy są też farby olejne oraz werniks, których używam tak by kolory pozostały żywe przez długie lata.

Gdy kupujecie Państwo u mnie obraz bez ramy, zawsze będzie on miał zamalowane boki żeby jak najlepiej prezentował się na ścianie. Często obrazy olejne lub akrylowe maluję na płycie ale wtedy w sprzedaży są one zawsze z ramą.

Maluję też farbami akrylowymi i akwarelą. Tematyka jest różna od pejzaży po portrety. Obrazy te mogą być malowane na kartonie, papierze białym, szarym, kolorowym. W zależności od kompozycji obrazka może być on widoczny lub nie. W galerii są do sprzedaży nieoprawione jak i oprawione w antyramę lub ramę. Szczegółowa informacja odnośnie obrazka zawsze znajduje się w "zobacz więcej".

Wiele miejsca w mojej twórczości zajmują ponatdo rysunki wykonane ołówkiem, węglem, pastelami, kredą, kredkami czy nawet cienkopisem (ewentualnie techniką łączącą w.wym.). Rysuję na papierze białym, szarym lub kolorowym z fakturą lub bez, ewentualnie na kartonie.

Rozmiary moich prac są nieograniczone. Od miniaturowych kilkucentymetrowych po kilkumetrowe płótna. Największe moje dzieło to fresk na ścianie wielkości 2x3m.

Projekt i wykonanie 2009 www.SoulTrace.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PR